Plastová okna s izolačním dvojsklem

Profil GEALAN S 8000 IQ

 

Plastová okna s izolačním dvojsklem

Šestikomorový systém GEALAN S 8000 IQ je dokladem důsledné orientace firmy GEALAN na aktuální potřeby trhu. Profil o šesti komorách, rám i křídlo, dosahuje hodnoty U= 1,1 W/m²K bez ocelové výztuhy a U= 1,2 W/m²K s ocelovou výztuhou.Ocelová výztuha s protikorozní úpravou je standardně vkládána do všech profilů, rámů i křídel již od minimálních rozměrů oken. Síla ocelové výztuhy se pohybuje v závislosti na velikosti okna a jeho statickém namáhání od 1,5 mm do 2,0 mm.

 • rám 8003 – 6 komor
 • křídlo 8094 rovné – 6 komor 
 • křídlo 8065 předsazené kulaté – 6 komor
 • stavební hloubka 74 mm
 • U= 1,2 W/m²K
 • STANDARD plus, okno s izolačním dvojsklem
 • kvalitní houževnaté vytvrzené PVC
 • odolnost povrchů vůči povětrnostním vlivům
 • systém dorazového těsnění - dvojité celoobvodové přítlačné
 • těsnění stejné pro rám i křídlo těsnění v šedé i černé barvě
 • vnější vzhled nadčasově elegantní

 

 

 

 

Plastová okna STANDARD

6-ti komorový profil plastových oken

Šestikomorový profil dosahuje hodnoty koeficientu tepelného prostupu U= 1,2 W/m²K (varianta s ocelovou výztuhou). Úspora tepelné energie je jednou z priorit moderního bydlení a právě těmto požadavkům vychází inovovaný profilový systém vstříc.

 

 

Plastová okna STANDARD

Větrací systém GECCO 3

Aby v místnosti vládla klimatická pohoda a vyrovnaná vzdušní vlhkost s ohledem na teplotu, lze okna z profilových systémů GEALAN opatřit automatickým větracím systémem GECCO 3. Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráním, umožňuje průběžnou výměnu vzduchu bez nepříjemného průvanu a snižuje tak i riziko vzniku plísní v ostění. Na rozdíl od spárového větrání (mikroventilace) se tak ale děje při zavřeném okně.

 

 


Dekory oken plastových

Plastové profily kromě standardní bílé barvy RAL 9016 nabízíme i ve 14 dekorech dřeva a 6 barevných foliích. Dekor dřeva je tvořen akrylátovou fólií RENOLIT. Fólie se vyznačuje snadnou údržbou, dlouhou životností a stálostí vůči povětrnostním vlivům. Okna s dekorem si tak zachovávají všechny dobré vlastnosti moderních plastových oken a současně neztratí nic z dekorativního vzhledu dřeva. NOVINKA – dekor dřeva ANTEAK. Fólie RENOLIT v tomto dekoru je nyní exkluzivně pouze na profilech GEALAN. 

dekor plastového okna Anteakdekor plastového okna dub zlatýdekor plastového okna oregondekor plastového okna mahagondekor plastového okna dubdekor plastového okna dub bahenídekor plastového okna ořech
Plastová okna STANDARD

Barevné profily plastových oken

Specialitou plastových profilů GEALAN jsou barevné profily. Pomocí unikátní technologie spojení barevného a bílého PVC, tzv. koextruze, nabízíme profily ve 12 acrylcolorových barvách. Barevné profily se vyznačují stálobarevností, zvýšenou odolností vůči povětrnostním vlivům a poskytujeme na ně stejnou prodlouženou záruku jako na standardní bílé profily.